O NÁS

V našem ateliéru se specializujeme na focení miminek, především těch krásných novorozených kulíšků. Každé mimčo vnímáme jinak, hledáme jeho osobnost a jedinečnost a tu se snažíme vnést do našich fotografií. Proto fotky miminek z našeho ateliéru dýchají tak jedinečnou atmosférou a kouzlem.

Neustále přinášíme nové scény a rekvizity, aby Vaše fotky miminek od nás byly opravdu jedinečné. Především ale malé andílky fotografujeme s láskou a citem a věříme, že právě to činí naše fotky miminek tak jedinečnými.

Protože se náš ateliér na miminka specializuje, je vyhrazen pouze jim, jejich rodičům a fotografům. Nikdo jiný do něj nesmí vstoupit a ateliér je proto čistý a bezpečný i pro ta nejmenší miminka.

Díky způsobu, jakým je ateliér postaven může focení probíhat velice svižně, ale zároveň i velmi citlivě, jak s úplnými novorozenci, tak i většími miminky, bez zbytečných prodlev a miminka ani jejich maminky proto nijak nezatěžujeme a nestresujeme. Miminka si tak často ani nestačí všimnout, že je fotografujeme a šťastné maminky již mají nádherné fotografie a krásné vzpomínky na svá miminka.